KONST / Litografier / Färglitografi 5417171
*
nr 541 7171
Färglitografi
Nils Kölare, -86, 13/90, 40x67
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 september 2008
kl 16:37:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/9 18:55:04
1
300 kr
9/9 20:00:02
2
350 kr
13/9 20:52:34
3
Vinnande bud
14/9 20:54:09
4
550 kr
15/9 15:47:51
5
800 kr
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad nils kölare
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:09
*
Färglitografi
nr 541 7171
Färglitografi
Nils Kölare, -86, 13/90, 40x67
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 850 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 september 2008 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/9 18:55:04 | 1 | 300 kr |
9/9 20:00:02 | 2 | 350 kr |
13/9 20:52:34 | 3 | Vinnande bud |
14/9 20:54:09 | 4 | 550 kr |
15/9 15:47:51 | 5 | 800 kr |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad nils kölare
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:09